O mnie

DEKORACJE ŚLUBNE ORAZ WESELNE MANUFAKTURA ZIELENI

Cześć!

Miło mi powitać ciebie na mojej stronie. Opowiem ci trochę o sobie, o mojej pracy, o naszym zespole.

Pasja do kwiatów, roślin, dekorowania oraz potrzeba wykonywania prac manualnych drzemała we mnie od zawsze, potrzebowała tylko czasu, aby porządnie dojrzeć i się przebudzić!

Z wykształcenia jestem filologiem języka włoskiego i jeszcze na studiach nie przypuszczałam, że moje życie tak bardzo się zmieni, miałam ściśle obrany cel – Tłumacz przysięgły. Posługiwanie się językiem włoskim oraz tłumaczenie tekstów przynosiło mi dużą radość… i do dziś to lubię, ale przyszedł taki moment, w którym postanowiłam coś zmienić i porzuciłam pracę w korporacji na rzecz florystyki. Mówili mi – to szaleństwo! Co to za pomysł?! Jak tam twoje kwiatki? Pytali kąśliwe… Dziś odpowiadam – mają się świetnie! Jestem wdzięczna moim bliskim, którzy wspierają mnie w każdym moim projekcie, nie poddałam się chociaż początki były ciężkie. Po drodze spotkałam wielu cudownych ludzi, którzy dopingowali mnie i wspierali… Bo każdy kto zaczyna nowy rozdział w swoim jakże poukładanym życiu jest trochę zagubiony, potyka się, uczy i skarbem wielkim jest to, jeśli masz kogoś kto poklepie cię po ramieniu i obdarzy słowem otuchy.

Podczas mojej kwiecistej podróży, mam przyjemność poznawać i współpracować z wieloma przedsiębiorcami z branży ślubnej i nie tylko, nasze cudowne wspólne projekty tworzone są po to abyście mogli poznać nas lepiej, zainspirować się, zobaczyć jakie proponujemy rozwiązania!

Kocham moją pracę, to co piękne, wasze historie, spotkania z wami oraz wspólne projektowanie waszego dnia, bo tak właśnie lubię działać, omawiamy i projektujemy.

Jestem pracowita, lubię otaczać się pozytywną energią, w każdej sytuacji staram się znaleźć rozwiązanie – bo przecież każda je posiada! Pracę traktuje bardzo poważnie, choć zawsze z uśmiechem na twarzy.

Moim głównym celem jest stworzenie dla was dekoracji, która przeniesie was oraz gości weselnym do waszej BAJKI! Śledzę polskie oraz zagraniczne trendy, jednak to WY jesteście dla mnie największą inspiracją, dlatego zawsze zachęcam was byście opowiadali o sobie, o tym co lubicie, co was łączy, o waszych pasjach i marzeniach.

Nasz zespół składa się z osób wszechstronnych, które świetnie się rozumieją, dopełniają, ale przede wszystkim jesteśmy dla siebie przyjaciółmi, rodziną! Każdy ma wydzielone zadania, za które jest odpowiedzialny. Jako założycielka firmy Manufaktura Zieleni, odpowiedzialna jestem za spotkania z klientami, omawianie szczegółów, wyceny, projekty, koordynację przygotowań, wykonanie dekoracji.

Jak działamy?

Otóż wszystko zaczyna się od wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Jeśli termin jest wolny, otrzymujecie od nas naszą Ofertę Ogólną na dany sezon ślubny. Aby nawiązać dalszą współpracę, kontaktuję się, aby poznać i ustalić szczegóły waszej uroczystości. Tworzę projekt oraz wstępną Ofertę indywidualną oprawy florystycznej. Ważne jest ustalenie budżetu jaki chcecie przeznaczyć na dekoracje, zdaję sobie sprawę, że często po prostu nie wiecie, ile może kosztować oprawa florystyczna i wiedza, ile kosztuje bukiet w kwiaciarni wcale nie pomaga, w takich sytuacjach odsyłam informacje o zbliżonej kwocie w oparciu o przesłane informacje co daje wam możliwość zorientowania się i ustosunkowania.

Rezerwacja terminu odbywa się poprzez podpisanie umowy oraz wpłaceniu zadatku.

Dokładam wszelkich starań, aby świadczone przeze mnie usługi były na najwyższym poziomie!

Jeśli macie pytania napiszcie do mnie!

Ściskam Marta!

Tel. +48 781-189-344